Spelprogram - P11 Division 6 Kompisligan

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Brunflo FK P-06 Mikael Kristoffersson 0706360004 Gul/Svart/Svart
Frösö IF P06 Rosa Jens Nordin 0702162551 Rosa/svart/Svart/Svart
Frösö IF P06 Svart Jens Nordin 0702162551 Rosa/svart/Svart/Svart
Hammerdals IF P 06/07 Conny Morin 0705692336 Röd-blå randig, Mörkblå, Röda
IFK Lit P06-07 Tormod Nordbotn 0761341068 0761341068 blå/vit/blå
IFK Strömsund P06-07 Lars Edsvik 0705521771 Blå
IFK Östersund P06 Real Stefan Andersson 0706075170 Röd/Vita/Vita
Klövsjö IF Karin Ryder Blå/vit
Krokom Dvärsätts IF P06 Andreas Eriksson 064018688 0703777876 Grön/Svart/Grön
Näldens IF -06 Camilla Viklund 0703118267 Gul, Blå
Offerdals IF P06 Johnny Hördell Vit, Blå, vit
Ope IF Blå Mats Kristiansson 0738398823 Vit/Blå/Vit
Ope IF Vit Mats Kristiansson 0738398823 Vit/Blå/Vit
Orrvikens IK Team 06 Emma Hellner 0702337489 Blå/vit
Sundsjö IF Josefin Danielsson 0693662022 0702393944 röd/svart/svart
Ås IF P06 1 Håkan Hagström 0706818181 Blå/Vit/Vit
Ås IF P06 2 Krister Lingblom 0706180616 Blå/Vit/Vit
Östersunds FK Martin Johansson 0738641574 Röd-Svart/Svart/Svart
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Maj
2017-05-17 18:45 Krokom Dvärsätts IF P06 - IFK Lit P06-07 Krokomsviken
2017-05-20 11:00 Östersunds FK - Näldens IF -06 Jämtkraft Arena B-plan
2017-05-20 13:00 Ås IF P06 1 - Frösö IF P06 Rosa Länsförsäkringar AC 2
2017-05-20 13:15 Ope IF Vit - Klövsjö IF
2017-05-20 14:00 Frösö IF P06 Svart - Ope IF Blå Länsförsäkringar AC 2
2017-05-21 13:00 Sundsjö IF - IFK Strömsund P06-07 Biskopvallen
2017-05-21 15:00 Sundsjö IF - Östersunds FK Biskopvallen
2017-05-22 18:00 Orrvikens IK Team 06 - Brunflo FK P-06 Nysve
2017-05-24 18:00 Näldens IF -06 - Krokom Dvärsätts IF P06
2017-05-25 12:00 Offerdals IF P06 - Hammerdals IF P 06/07 Offerdalshägna
2017-05-27 10:00 Frösö IF P06 Rosa - IFK Östersund P06 Real Länsförsäkringar AC 2
2017-05-27 11:00 Frösö IF P06 Svart - IFK Östersund P06 Real Länsförsäkringar AC 2
2017-05-27 12:00 Hammerdals IF P 06/07 - Brunflo FK P-06
2017-05-27 12:00 IFK Strömsund P06-07 - Offerdals IF P06 Strömvallen
2017-05-27 12:00 Frösö IF P06 Svart - Klövsjö IF Länsförsäkringar AC 2
2017-05-27 13:00 Klövsjö IF - Frösö IF P06 Rosa
2017-05-27 14:00 IFK Lit P06-07 - Frösö IF P06 Rosa
2017-05-27 15:00 IFK Lit P06-07 - Frösö IF P06 Svart
2017-05-28 11:30 Ope IF Blå - Ås IF P06 1 Odensala Sportfält 7
2017-05-28 12:45 Ope IF Vit - Sundsjö IF Odensala Sportfält 7
2017-05-29 18:00 Ås IF P06 2 - Östersunds FK Hovängen 3
2017-05-29 19:00 IFK Lit P06-07 - Orrvikens IK Team 06
2017-05-31 18:00 Krokom Dvärsätts IF P06 - Ås IF P06 2 Krokomsviken
Juni
2017-06-03 12:00 Orrvikens IK Team 06 - Hammerdals IF P 06/07 Nysve
2017-06-03 12:00 IFK Lit P06-07 - Näldens IF -06 Tigervallen
2017-06-03 12:30 Offerdals IF P06 - Ope IF Vit Offerdalshägna
2017-06-04 11:00 Brunflo FK P-06 - IFK Strömsund P06-07 Åkreäng Konstgräs
2017-06-04 14:00 IFK Östersund P06 Real - Ope IF Blå Tallvallen 1
2017-06-05 18:30 Klövsjö IF - Ås IF P06 1 Klövsjö IP
2017-06-06 15:00 IFK Östersund P06 Real - Sundsjö IF Tallvallen 1
2017-06-08 17:00 Frösö IF P06 Rosa - Krokom Dvärsätts IF P06 Länsförsäkringar AC 2
2017-06-08 18:00 Ope IF Blå - Östersunds FK Odensala Sportfält 7
2017-06-08 18:00 Frösö IF P06 Svart - Krokom Dvärsätts IF P06 Länsförsäkringar AC 2
2017-06-08 19:15 Ope IF Vit - Brunflo FK P-06 Odensala Sportfält 7
2017-06-09 18:00 Östersunds FK - Klövsjö IF Jämtkraft Arena B-plan
2017-06-10 11:00 Näldens IF -06 - Orrvikens IK Team 06 Näskottvallen
2017-06-10 11:00 IFK Strömsund P06-07 - Hammerdals IF P 06/07 Strömvallen
2017-06-10 16:00 Frösö IF P06 Svart - Offerdals IF P06 Länsförsäkringar AC 2
2017-06-10 17:00 Frösö IF P06 Svart - Hammerdals IF P 06/07 Länsförsäkringar AC 2
2017-06-10 18:30 Hammerdals IF P 06/07 - Frösö IF P06 Rosa
2017-06-11 16:00 Ås IF P06 1 - Sundsjö IF Hovängen 3
2017-06-11 17:00 Ås IF P06 2 - IFK Lit P06-07 Hovängen 3
2017-06-13 19:00 Klövsjö IF - IFK Östersund P06 Real Klövsjö IP
2017-06-13 19:00 Hammerdals IF P 06/07 - Ope IF Vit
2017-06-14 18:00 Krokom Dvärsätts IF P06 - Ope IF Blå Krokomsviken
2017-06-14 18:30 Brunflo FK P-06 - Frösö IF P06 Svart Åkreäng Konstgräs
2017-06-17 12:00 Orrvikens IK Team 06 - IFK Strömsund P06-07 Nysve
2017-06-17 18:00 Näldens IF -06 - Ås IF P06 2 Näskottvallen
2017-06-19 18:00 Ås IF P06 1 - Offerdals IF P06 Hovängen 3
2017-06-21 18:00 Klövsjö IF - Krokom Dvärsätts IF P06 Klövsjö IP
2017-06-21 18:30 Ope IF Vit - IFK Strömsund P06-07 Torvallens IP 9
2017-06-22 18:30 Ope IF Blå - IFK Lit P06-07 Torvallens IP 9
2017-06-26 17:30 Ås IF P06 1 - Brunflo FK P-06 Hovängen 3
2017-06-26 18:30 Ås IF P06 2 - Orrvikens IK Team 06 Hovängen 3
2017-06-27 19:00 IFK Östersund P06 Real - Offerdals IF P06 Tallvallen 1
2017-06-28 18:00 Krokom Dvärsätts IF P06 - Sundsjö IF Krokomsviken
2017-06-28 18:30 IFK Strömsund P06-07 - Frösö IF P06 Svart Strömvallen
2017-06-28 18:30 Brunflo FK P-06 - IFK Östersund P06 Real Åkreäng Konstgräs
2017-06-29 18:00 Orrvikens IK Team 06 - Ope IF Vit Nysve
2017-06-29 19:00 Näldens IF -06 - Ope IF Blå Näskottvallen
Juli
2017-07-01 10:00 Frösö IF P06 Rosa - Näldens IF -06 Länsförsäkringar AC 2
2017-07-01 12:00 Hammerdals IF P 06/07 - Ås IF P06 1
2017-07-01 12:00 IFK Lit P06-07 - Klövsjö IF Hårkmovallen IP
2017-07-01 13:00 Offerdals IF P06 - Östersunds FK Offerdalshägna
2017-07-01 14:30 Ås IF P06 2 - Klövsjö IF Hovängen 3
Augusti
2017-08-05 11:00 Klövsjö IF - Näldens IF -06 Klövsjö IP
2017-08-05 13:00 Offerdals IF P06 - Krokom Dvärsätts IF P06 Offerdalshägna
2017-08-05 15:00 IFK Östersund P06 Real - Hammerdals IF P 06/07 Hofvallens IP
2017-08-06 13:30 Ås IF P06 1 - IFK Strömsund P06-07 Hovängen 3
2017-08-08 18:30 Ope IF Blå - Ås IF P06 2 Torvallens IP 9
2017-08-09 18:00 Brunflo FK P-06 - Krokom Dvärsätts IF P06 Vikvallen
2017-08-10 18:30 Näldens IF -06 - Sundsjö IF Näskottvallen
2017-08-12 12:00 IFK Lit P06-07 - Offerdals IF P06 Hårkmovallen IP
2017-08-13 11:00 Orrvikens IK Team 06 - Frösö IF P06 Svart Nysve
2017-08-13 12:30 Frösö IF P06 Rosa - Orrvikens IK Team 06
2017-08-13 15:00 Hammerdals IF P 06/07 - Östersunds FK
2017-08-16 18:30 IFK Strömsund P06-07 - IFK Östersund P06 Real Strömvallen
2017-08-16 18:30 Offerdals IF P06 - Näldens IF -06 Offerdalshägna
2017-08-16 18:45 Krokom Dvärsätts IF P06 - Hammerdals IF P 06/07 Mickevallen
2017-08-17 18:30 Ope IF Vit - Ås IF P06 1 Torvallens IP 9
2017-08-17 18:30 Ope IF Blå - Orrvikens IK Team 06 Odensala Sportfält 7
2017-08-20 11:00 Sundsjö IF - Ås IF P06 2 Biskopvallen
2017-08-20 12:30 Sundsjö IF - IFK Lit P06-07 Biskopvallen
2017-08-20 14:00 IFK Östersund P06 Real - Ope IF Vit Hofvallens IP
2017-08-23 18:00 IFK Strömsund P06-07 - Krokom Dvärsätts IF P06 Strömsvallen
2017-08-23 18:30 Brunflo FK P-06 - IFK Lit P06-07 Vikvallen
2017-08-25 19:00 Ope IF Blå - Klövsjö IF Odensala Sportfält 7
2017-08-26 11:00 Ope IF Vit - Östersunds FK Odensala Sportfält 2
2017-08-26 11:00 Näldens IF -06 - Brunflo FK P-06 Näskottvallen
2017-08-26 12:00 Hammerdals IF P 06/07 - IFK Lit P06-07
2017-08-26 12:00 Ope IF Blå - Offerdals IF P06 Odensala Sportfält 2
2017-08-27 10:00 Sundsjö IF - Frösö IF P06 Svart
2017-08-27 11:30 Frösö IF P06 Rosa - Sundsjö IF
2017-08-27 18:00 Östersunds FK - IFK Strömsund P06-07 Jämtkraft Arena B-plan
2017-08-28 18:00 Ås IF P06 2 - Offerdals IF P06 Hovängen 3
2017-08-28 18:30 Orrvikens IK Team 06 - Ås IF P06 1 Nysve
2017-08-29 18:00 IFK Östersund P06 Real - Ås IF P06 2 Tallvallen 2
2017-08-29 18:00 Krokom Dvärsätts IF P06 - Ope IF Vit Mickevallen
2017-08-30 18:00 Brunflo FK P-06 - Ås IF P06 2 Vikvallen
2017-08-30 18:45 Sundsjö IF - Ope IF Blå Biskopvallen
September
2017-09-02 10:00 Östersunds FK - Frösö IF P06 Rosa Jämtkraft Arena B-plan
2017-09-02 10:30 Klövsjö IF - Orrvikens IK Team 06 Klövsjö IP
2017-09-02 11:00 Östersunds FK - Frösö IF P06 Svart Jämtkraft Arena B-plan
2017-09-02 11:45 Sundsjö IF - Orrvikens IK Team 06
2017-09-02 12:00 Hammerdals IF P 06/07 - Näldens IF -06
2017-09-02 14:00 IFK Östersund P06 Real - Ås IF P06 1 Jämtkraft Arena B-plan
2017-09-02 14:00 IFK Lit P06-07 - IFK Strömsund P06-07 Hårkmovallen IP
2017-09-03 11:00 Östersunds FK - Brunflo FK P-06 Jämtkraft Arena B-plan
2017-09-05 18:00 Krokom Dvärsätts IF P06 - Ås IF P06 1 Mickevallen
2017-09-07 17:00 Ås IF P06 2 - Frösö IF P06 Rosa Hovängen 3
2017-09-07 18:00 Ås IF P06 1 - Frösö IF P06 Svart Hovängen 3
2017-09-07 18:00 Ope IF Vit - IFK Lit P06-07 Odensala Sportfält 7
2017-09-09 12:00 IFK Strömsund P06-07 - Näldens IF -06 Strömvallen
2017-09-09 13:00 Klövsjö IF - Sundsjö IF Klövsjö IP
2017-09-10 14:00 Ås IF P06 2 - Hammerdals IF P 06/07 Hovängen 3
2017-09-10 15:00 Ås IF P06 1 - Östersunds FK Hovängen 2
2017-09-11 17:00 Frösö IF P06 Rosa - Brunflo FK P-06
2017-09-12 18:30 Orrvikens IK Team 06 - IFK Östersund P06 Real Nysve
2017-09-14 18:00 Brunflo FK P-06 - Ope IF Blå Vikvallen
2017-09-16 11:00 Östersunds FK - IFK Östersund P06 Real Jämtkraft Arena B-plan
2017-09-16 11:00 Offerdals IF P06 - Klövsjö IF Offerdalshägna
2017-09-16 11:00 Näldens IF -06 - Ope IF Vit Näskottvallen
2017-09-16 12:00 IFK Strömsund P06-07 - Ås IF P06 2 Strömvallen
2017-09-21 18:00 Frösö IF P06 Rosa - Ope IF Blå Länsförsäkringar AC 2
2017-09-21 19:00 Frösö IF P06 Svart - Ope IF Vit
2017-09-24 10:00 Offerdals IF P06 - Frösö IF P06 Rosa Offerdalshägna