Spelprogram - ÖFK-ligan - Division 7 Flickor

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Brunflo FK Gul Per-Ola Pettersson 0706443932 Gul/Svart/Svart
Brunflo FK Svart Per-Ola Pettersson 0706443932 Gul/Svart/Svart
Bräcke SK Anna Halvarsson 0722250551 Blå, Vit
Frösö IF Rosa Joakim Nord 0705407685 Rosa/svart/Svart/Svart
Frösö IF Vit Joakim Nord 0705407685 Rosa/svart/Svart/Svart
Häggenås SK Tigers Katarina Larsson gul- svart randig/svart/svart
IFK Strömsund Lillemor Barnerud 0722002602 Blå/Blå
Näldens IF Charlotte Arhusiander 0708200434 Gul/Blå
Ope IF Blå Per Håkan Hollsten 0706547174 Vit/Blå/Vit
Ope IF Vit Per Håkan Hollsten 0706547174 Vit/Blå/Vit
Sundsjö IF Lars Laxbäck 0702054149
Ås IF Blå Anders Toutin 0703337539 Blå/Vit/Vit
Ås IF Gul Anders Toutin 0703337539 Blå/Vit/Vit
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Maj
2018-05-26 Frösö IF Vit - Ope IF Vit
2018-05-26 Häggenås SK Tigers - Ope IF Vit
2018-05-26 09:00 Ope IF Blå - Häggenås SK Tigers Odensala Sportfält 7
2018-05-26 10:00 Näldens IF - IFK Strömsund Strömsvallen
2018-05-26 11:45 Sundsjö IF - Näldens IF Strömsvallen
2018-05-26 13:30 IFK Strömsund - Sundsjö IF Strömsvallen
2018-05-30 18:00 Brunflo FK Svart - Ås IF Gul Åkreäng Konstgräs
Juni
2018-06-02 Bräcke SK - Ås IF Blå
2018-06-02 10:00 Frösö IF Rosa - Brunflo FK Gul Länsförsäkringar AC 1
2018-06-02 11:00 Ope IF Vit - IFK Strömsund Strömsvallen
2018-06-02 13:00 IFK Strömsund - Ope IF Blå
2018-06-04 17:30 Ås IF Blå - Brunflo FK Svart Hovängen 3
2018-06-04 18:00 Häggenås SK Tigers - Frösö IF Vit Tigervallen 2
2018-06-05 18:00 Brunflo FK Svart - Häggenås SK Tigers Åkreäng Konstgräs
2018-06-06 09:30 Ope IF Blå - Näldens IF Torvallens IP 9
2018-06-06 12:00 Näldens IF - Ope IF Vit
2018-06-09 Bräcke SK - Ope IF Vit
2018-06-09 13:30 Frösö IF Rosa - Sundsjö IF Länsförsäkringar AC 2
2018-06-09 14:00 Ås IF Blå - Näldens IF Hovängen 3
2018-06-09 14:00 Näldens IF - Ås IF Gul
2018-06-10 18:00 Brunflo FK Gul - Ope IF Blå Åkreäng Konstgräs
2018-06-13 18:00 Näldens IF - Brunflo FK Gul Tallängen
2018-06-13 18:30 Ås IF Gul - Sundsjö IF Hovängen 3
2018-06-13 18:30 Ås IF Blå - Häggenås SK Tigers Hovängen 3
2018-06-16 11:00 IFK Strömsund - Brunflo FK Svart
2018-06-16 12:00 Häggenås SK Tigers - Bräcke SK Tigervallen 2
2018-06-16 13:00 Brunflo FK Gul - IFK Strömsund Strömsvallen
2018-06-18 18:30 Häggenås SK Tigers - Näldens IF Tigervallen 2
2018-06-18 18:45 Frösö IF Vit - Brunflo FK Gul Länsförsäkringar AC 2
2018-06-19 18:00 Brunflo FK Svart - Frösö IF Rosa Storviken
2018-06-20 18:30 Häggenås SK Tigers - Ås IF Gul Tigervallen 2
2018-06-21 16:45 Ope IF Vit - Frösö IF Rosa
2018-06-21 17:00 Frösö IF Vit - Ope IF Blå Länsförsäkringar AC 2
2018-06-23 Bräcke SK - Sundsjö IF
2018-06-25 18:00 Ope IF Vit - Brunflo FK Svart Bågskytteplan
2018-06-27 Ope IF Blå - Ås IF Blå
2018-06-27 18:00 Ås IF Gul - Ope IF Vit Hovängen 3
2018-06-30 10:30 Frösö IF Rosa - Bräcke SK Länsförsäkringar AC 2
2018-06-30 11:00 Sundsjö IF - Frösö IF Vit Biskopvallen
2018-06-30 11:00 IFK Strömsund - Ås IF Blå
2018-06-30 13:00 Ås IF Gul - IFK Strömsund Strömsvallen
Augusti
2018-08-07 18:00 Brunflo FK Gul - Ope IF Vit Åkreäng Konstgräs
2018-08-12 Ås IF Blå - Frösö IF Rosa
2018-08-12 Ås IF Gul - Bräcke SK
2018-08-12 18:00 Brunflo FK Svart - Sundsjö IF Åkreäng Konstgräs
2018-08-19 Bräcke SK - Brunflo FK Svart
2018-08-19 11:00 Sundsjö IF - Ope IF Blå Biskopvallen
2018-08-19 17:00 Näldens IF - Frösö IF Vit Tallängen
2018-08-19 18:00 Brunflo FK Gul - Bräcke SK Åkreäng Konstgräs
2018-08-20 18:00 Brunflo FK Svart - Näldens IF Åkreäng Konstgräs
2018-08-22 18:00 Näldens IF - Ås IF Gul Tallängen
2018-08-22 18:30 Häggenås SK Tigers - Brunflo FK Gul Tigervallen 2
2018-08-25 11:30 Ope IF Vit - Sundsjö IF Odensala Sportfält 7
2018-08-25 11:30 Ope IF Blå - Brunflo FK Svart Odensala Sportfält 7
2018-08-25 14:00 Ope IF Vit - Ås IF Blå Odensala Sportfält 7
2018-08-26 Ås IF Gul - Ope IF Blå
2018-08-26 Ås IF Blå - Frösö IF Vit
2018-08-26 Bräcke SK - IFK Strömsund
2018-08-26 10:00 Frösö IF Rosa - Häggenås SK Tigers Länsförsäkringar AC 2
2018-08-29 18:45 Ås IF Blå - Brunflo FK Gul
September
2018-09-02 10:00 Frösö IF Vit - IFK Strömsund Strömsvallen
2018-09-02 12:00 Näldens IF - Bräcke SK Tallängen
2018-09-02 12:00 IFK Strömsund - Frösö IF Rosa
2018-09-03 18:00 Brunflo FK Svart - Frösö IF Vit Åkreäng Konstgräs
2018-09-06 18:00 Sundsjö IF - Brunflo FK Gul Biskopvallen
2018-09-08 09:00 Frösö IF Rosa - Ås IF Gul Länsförsäkringar AC 2
2018-09-08 09:00 Frösö IF Vit - Ås IF Gul Länsförsäkringar AC 1
2018-09-09 Häggenås SK Tigers - Sundsjö IF
2018-09-09 Bräcke SK - Ope IF Blå
2018-09-10 17:45 Frösö IF Rosa - Näldens IF Lövsta IP
2018-09-11 18:00 Brunflo FK Gul - Ås IF Gul Åkreäng Konstgräs
2018-09-13 18:00 Sundsjö IF - Ås IF Blå Biskopvallen
2018-09-16 10:00 Frösö IF Vit - Bräcke SK Länsförsäkringar AC 2
2018-09-16 10:00 IFK Strömsund - Häggenås SK Tigers
2018-09-17 18:00 Brunflo FK Svart - Ås IF Blå Åkreäng Konstgräs
2018-09-23 Ope IF Blå - Frösö IF Rosa Odensala Sportfält 7
2018-09-23 00:00 Ås IF Gul - Ope IF Vit
2018-09-23 00:00 Ope IF Blå - Frösö IF Vit
2018-09-24 17:45 Frösö IF Rosa - Brunflo FK Gul Lövsta IP
2018-09-29 09:00 Brunflo FK Gul - Ope IF Blå
2018-09-29 10:00 Ope IF Vit - Brunflo FK Svart Odensala Sportfält 7
2018-09-30 00:00 Ås IF Blå - IFK Strömsund
2018-09-30 00:00 Sundsjö IF - Häggenås SK Tigers
2018-09-30 00:00 Bräcke SK - Frösö IF Rosa