Kontakta oss

Personal

Per-Olov Larsson

Kanslichef

Mobil: 072-240 32 44
E-post: per-olov.larsson@jhidrott.rf.se

Daniel Doverlind

Fotbollsutvecklare, tävling

Tel: 072-240 32 45
E-post: daniel.doverlind@jhidrott.rf.se

Övrigt: Föräldraledig 75%

Styrelse

Torgny Röhdin

Distriktsförbundsordförande

Tel: 063-225 08
Mobil: 070-342 79 96
E-post: torgny.rohdin@gmail.com

Övrigt: Ledamot i VU, Ordförande förbundsutvecklingskommittén

Gunilla Sparrman

Vice Ordförande

Mobil: 070-697 07 63
E-post: gunilla74@hotmail.com

Övrigt: Ordförande föreningsutvecklingskommittén

Carina Larsson

Kassör

Mobil: 073-803 05 22
E-post: carina@privero.se

Övrigt: Ledamot i VU

Staffan Larsson

Ledamot

Tel: 063-855 31
Mobil: 070-670 18 84
E-post: stacke@comhem.se

Johan Tegnhed

Ledamot

Mobil: 072-469 74 23
E-post: Johan.tegnhed@arbetsformedlingen.se

Gunilla Ödin

Ledamot

Mobil: 070-585 95 24
E-post: gunilla.oedin@gmail.com

Bengt Olofsson

Ledamot

Mobil: 070-248 08 11
E-post: bengtolofsson@home.se

Leif Nilsson

Hedersordförande

Tel: 0680-605 41
Mobil: 070-531 23 55
E-post: leif.nilsson@herjedalen.se

Valberedningen

Jonas Fagergren

Mobil: 070-2933521
E-post: jonas.fagergren@gmail.com

Lennart Wiklander

Mobil: 070-2522583
E-post: lennart.wiklander@gmail.com

Mattias Ståhl

Mobil: 072-5815992
E-post: mattias.a.stahl@tieto.com

Eva Edenström

Mobil: 070-573 09 91
E-post: evaedenstrom5@gmail.com

Föreningsutvecklingskommittén

Gunilla Sparrman

Ordförande Föreningsutvecklingskommittén

Mobil: 070-697 07 63
E-post: gunilla74@hotmail.com

Gunilla Ödin

Mobil: 070-585 95 24
E-post: gunilla.oedin@gmail.com

Leif Danielsson

SiSU-konsulent

E-post: leif.danielsson@jhidrott.rf.se

Mohammad Reza Gholamy

E-post: mulle_theman03@hotmail.se

Förbundsutvecklingskommittén

Torgny Röhdin

Ordförande Förbundsutvecklingskommittén

Mobil: 070-342 79 96
E-post: torgny.rohdin@gmail.com

Ulf Wiktorsson

Ansvarig Fotbollsgalan

Tel: 063-10 51 92
Mobil: 070-255 96 75
E-post: ulf.wiktorsson@gmail.com

ANLÄGGNING

Micke Olofsson

Anläggning

Tel: 0640-615 58
Mobil: 070-329 75 37
E-post: michael.olofsson@krokom.se

Jan Holm

Mobil: 070-620 81 65
E-post: janken.holm@gmail.com

Ansvarsområde: Anläggning

Fotbollsutvecklingskommittén

TÄVLING

Bengt Olofsson

Ordförande Fotbollsutvecklingskommittén

Ansvarsområde: Tävlingsutskott

Johan Tegnhed

Tävling

Mobil: 072-469 74 23

Per-Eric Persson

Tävling

Mobil: 070-241 52 69

Staffan Larsson

Tävling

Mobil: 070-670 18 84
E-post: stacke@comhem.se

Ansvarsområde: Disciplinärenden

Sverker Månsson

Tävling

Ansvarsområde: Disciplinärenden

Emma Åhs

Tävling

Ansvarsområde: Disciplinärenden

FUTSAL

Ulf Karlsson

Tävlingsutskottet

Tel: 070-670 60 50
E-post: uffe@lotza.se

Ansvarsområde: Futsal

DOMARE

Lars Thorin

Ordförande - Domarutskott

Mobil: 070-333 80 43
E-post: lars.thorin@gmail.com

Jörgen Olofsson

Domarutskottet

Tel: 0640-625 57
Mobil: 070-355 40 40
E-post: ej.olofsson@telia.com

Patrik Holmblad

Mobil: 070-600 22 52
E-post: patrik.holmblad@jhidrott.rf.se

Niclas Mårlind

Domartillsättare

Tel: 070-693 98 22

Fredrik Orrell

Damdomarcoach

Mobil: 0703056903
E-post: fredrikorrell71@outlook.com

Andreas Olsson

Mobil: 070-652 33 92
E-post: ejjaolsson@gmail.com