Kontakta oss

Personal

Per-Olov Larsson

Kanslichef

Mobil: 072-240 32 44
E-post: per-olov.larsson@jhidrott.rf.se

Daniel Doverlind

Fotbollsutvecklare

Mobil: 072-240 32 45
E-post: daniel.doverlind@jhidrott.rf.se

Patrik Holmblad

Domartillsättare

Mobil: 072-208 31 68
E-post: patrik.holmblad@jhidrott.rf.se

Styrelse

Torgny Röhdin

Distriktsförbundsordförande

Tel: 063-225 08
Mobil: 070-342 79 96
E-post: torgny.rohdin@gmail.com

Övrigt: Ledamot i VU, Ordförande förbundsutvecklingskommittén

Gunilla Sparrman

Vice Ordförande

Mobil: 070-697 07 63
E-post: gunilla74@hotmail.com

Övrigt: Ordförande föreningsutvecklingskommittén

Carina Larsson

Kassör

Mobil: 073-803 05 22
E-post: carina@privero.se

Övrigt: Ledamot i VU

Staffan Larsson

Ledamot

Tel: 063-855 31
Mobil: 070-670 18 84
E-post: stacke@comhem.se

Johan Tegnhed

Ledamot

Mobil: 073-066 78 70
E-post: Johan.tegnhed@arbetsformedlingen.se

Gunilla Ödin

Ledamot

Mobil: 070-585 95 24
E-post: gunilla.oedin@gmail.com

Bengt Olofsson

Ledamot

Mobil: 070-248 08 11
E-post: bengtolofsson@home.se

Leif Nilsson

Hedersordförande

Tel: 0680-605 41
Mobil: 070-531 23 55
E-post: leif.nilsson@herjedalen.se

Valberedningen

Håkan Forsberg

Ordförande och sammankallande

Mobil: 070-535 39 90
E-post: hakan.forsberg@swedbank.se

Anna-Karin Broström

Tel: 063-12 18 23
Mobil: 070-289 90 62
E-post: akbrostrom69@gmail.com

Övrigt: Ledamot i VU

Oscar Runius

Tel: 063-304 93
Mobil: 070-380 19 11
E-post: oscar_runius@live.se

Lena Hallqvist

Ledamot

Mobil: 076-840 03 33
E-post: lena.uno@telia.com

Föreningsutvecklingskommittén

Gunilla Sparrman

Ordförande Föreningsutvecklingskommittén

Mobil: 070-697 07 63
E-post: gunilla74@hotmail.com

Gunilla Ödin

Mobil: 070-585 95 24
E-post: gunilla.oedin@gmail.com

Peter Andersson

E-post: peter.andersson@jhidrott.rf.se

Mohammad Reza Gholamy

E-post: mulle_theman03@hotmail.se

Thomas Andersson

Utbildningsutskottet

Mobil: 070-648 85 91
E-post: pappiraul65@hotmail.com

Maja Lundqvist

Mobil: 070-201 20 16
E-post: maja.lundqvist@ostersund.se

Förbundsutvecklingskommittén

Torgny Röhdin

Ordförande Förbundsutvecklingskommittén

Mobil: 070-342 79 96
E-post: torgny.rohdin@gmail.com

Mikael Marklund

Ansvarig Marknad och sponsring

E-post: mikael.marklund@fastighetssnabben.se

Ulf Wiktorsson

Ansvarig Fotbollsgalan

Tel: 063-10 51 92
Mobil: 070-255 96 75
E-post: ulf.wiktorsson@gmail.com

Ronald Sjödin

Tel: 063-351 62
Mobil: 070-565 36 00
E-post: rolle@opeif.se

ANLÄGGNING

Micke Olofsson

Anläggning

Tel: 0640-615 58
Mobil: 070-329 75 37
E-post: michael.olofsson@krokom.se

Jan Holm

Mobil: 070-620 81 65
E-post: janken.holm@gmail.com

Ansvarsområde: Anläggning

Fotbollsutvecklingskommittén

TÄVLING

Bengt Olofsson

Ordförande Fotbollsutvecklingskommittén

Ansvarsområde: Tävlingsutskott

Ulf Wärdell

Tävlingsutskottet

Tel: 063-304 65
Mobil: 070-239 70 05
E-post: ulf.wardell@asif.se

Johan Tegnhed

Tävlingsutskott

Staffan Larsson

Disciplinärenden

Mobil: 070-670 18 84
E-post: stacke@comhem.se

Sverker Månsson

Disciplinärenden

Emma Åhs

Disciplinärenden

FUTSAL

Ulf Karlsson

Tävlingsutskottet

Tel: 070-670 60 50
E-post: uffe@lotza.se

Ansvarsområde: Futsal

DOMARE

Lars Thorin

Ordförande - Domarutskott

Tel: 0693-66 19 25
Mobil: 070-333 80 43
E-post: lars.thorin@jgy.se

Jörgen Olofsson

Domarutskottet

Tel: 0640-625 57
Mobil: 070-355 40 40
E-post: ej.olofsson@telia.com

Ville Welin

Domarutskottet

Mobil: 070-157 58 81

Patrik Holmblad

Mobil: 070-600 22 52
E-post: patrik.holmblad@jhidrott.rf.se

Fredrik Orrell

Damdomarcoach

Mobil: 0703056903
E-post: fredrikorrell71@outlook.com

Jan-erik Olsson

Domarutskottet