Kontakta oss

Personal

Per-Olov Larsson

Kanslichef

Tel: 010-476 42 30
Mobil: 072-240 32 44
E-post: per-olov.larsson@jhidrott.rf.se

Daniel Doverlind

Fotbollsutvecklare

Tel: 010-476 42 31
Mobil: 072-240 32 45
E-post: daniel.doverlind@jhidrott.rf.se

Styrelse

Torgny Röhdin

Distriktsförbundsordförande

Tel: 063-225 08
Mobil: 070-342 79 96
E-post: torgny.rohdin@gmail.com

Övrigt: Ledamot i VU, Ordförande förbundsutvecklingskommittén

Carina Larsson

Kassör

Mobil: 073-803 05 22
E-post: carina@privero.se

Övrigt: Ledamot i VU

Staffan Larsson

Ledamot

Tel: 063-855 31
Mobil: 070-670 18 84
E-post: stacke@comhem.se

Christer Thylin

Vice Ordförande

Mobil: 073-0441501
E-post: info@cthylin.se

Övrigt: Ordförande fotbollsutvecklingskommittén

Gunilla Sparrman

Mobil: 070-697 07 63
E-post: gunilla74@hotmail.com

Övrigt: Ordförande föreningsutvecklingskommittén

Gunilla Ödin

Ledamot

Mobil: 070-585 95 24
E-post: gunilla.oedin@gmail.com

Bengt Olofsson

Ledamot

Mobil: 070-248 08 11
E-post: bengtolofsson@home.se

Valberedningen

Håkan Forsberg

Ordförande och sammankallande

Mobil: 070-535 39 90
E-post: hakan.forsberg@swedbank.se

Anna-Karin Broström

Tel: 063-12 18 23
Mobil: 070-289 90 62
E-post: akbrostrom69@gmail.com

Övrigt: Ledamot i VU

Oscar Runius

Tel: 063-304 93
Mobil: 070-380 19 11
E-post: oscar_runius@live.se

Lena Hallqvist

Ledamot

Mobil: 076-840 03 33
E-post: lena.uno@telia.com

Föreningsutvecklingskommittén

Gunilla Sparrman

Ordförande Föreningsutvecklingskommittén

Mobil: 070-697 07 63
E-post: gunilla74@hotmail.com

Gunilla Ödin

Mobil: 070-585 95 24
E-post: gunilla.oedin@gmail.com

Diana Harouki

Mobil: 073 800 82 87

Förbundsutvecklingskommittén

Torgny Röhdin

Ordförande Förbundsutvecklingskommittén

Mobil: 070-342 79 96
E-post: torgny.rohdin@gmail.com

MARKNAD

Leif Nilsson

Marknadsutskottet

Tel: 0680-605 41
Mobil: 070-531 23 55
E-post: leif.nilsson@herjedalen.se

Mikael Marklund

Marknadsutskottet

E-post: grytan287@gmail.com

Bo Berged

Marknadsutskottet

Tel: 063-10 18 36
Mobil: 073-807 83 75
E-post: bo.berged@outlook.com

Ulf Wiktorsson

Marknadsutskottet

Tel: 063-10 51 92
Mobil: 070-255 96 75
E-post: ulf.wiktorsson@gmail.com

Lars-Erik Lundström

Marknadsutskottet

Tel: 063-12 88 40
Mobil: 070-543 11 00
E-post: luddelundstrom@hotmail.com

Ronald Sjödin

Marknadsutskottet

Tel: 063-351 62
Mobil: 070-565 36 00
E-post: rolle@opeif.se

ANLÄGGNING

Ville Wehlin

Anläggning

Mobil: 070-157 58 81
E-post: ville.welin@live.se

Micke Olofsson

Anläggning

Tel: 0640-615 58
Mobil: 070-329 75 37
E-post: michael.olofsson@krokom.se

Fotbollsutvecklingskommittén

Christer Thylin

Orförande Fotbollsutvecklingskommittén

Mobil: 073-0441501
E-post: info@cthylin.se

TÄVLING

Ulf Wärdell

Tävlingsutskottet

Tel: 063-304 65
Mobil: 070-239 70 05
E-post: ulf.wardell@asif.se

Ansvarsområde: Kompisligan

Peter Jonsson

Tävlingsutskottet

E-post: peterbrattorp@hotmail.com

Ansvarsområde: DM och Cuper

Ulf Karlsson

Tävlingsutskottet

E-post: uffe@lotza.se

Ansvarsområde: Futsal

Staffan Larsson

Disciplinärenden

Mobil: 070-670 18 84
E-post: stacke@comhem.se

Emma Åhs

Disciplinärenden

UTBILDNING

Mats Pettersson

Utbildningsutskottet

Mobil: 0738641585
E-post: mats.pettersson@ostersundsfk.se

Maja Lundqvist

Utbildningsutskottet

Mobil: 070-201 20 16
E-post: maja.lundqvist@ostersund.se

Thomas Andersson

Utbildningsutskottet

Mobil: 070-648 85 91
E-post: pappiraul65@hotmail.com

Bengt Olofsson

Utbildningsutskottet

Mobil: 070-248 08 11
E-post: bengtolofsson@home.se

DOMARE

Lars Thorin

Ordförande - Domarutskott

Tel: 0693-66 19 25
Mobil: 070-333 80 43
E-post: lars.thorin@jgy.se

Jörgen Olofsson

Domarutskottet

Tel: 0640-625 57
Mobil: 070-355 40 40
E-post: ej.olofsson@telia.com

Rickard Hallström

Domarutskottet

Mobil: 070-6801019
E-post: rickard@tavling.com

Patrik Holmblad

Domarutskottet

Mobil: 070-600 22 52
E-post: patrik.holmblad@live.se

Distriktsförbundskaptener

Markus Englund

DFK P 01

Mobil: 070-765 49 39
E-post: markus@kmmnojen.se

Anders Elgenäs

DFK P 01

Mobil: 070-367 02 94
E-post: anders_elgenas@hotmail.com

Andreas Paulsson

DFK Mv P 01

Mobil: 070-629 73 65
E-post: andreas_yogi92@hotmail.com

Karin Hellner

DFK F 01

Mobil: 0730-30 92 03
E-post: karinhellner@hotmail.com

Wilma Larsson

DFK F01

Mobil: 070-381 47 16
E-post: larssonwilma@live.se

Jörgen Hedqvist

DFK Mv F 01

Mobil: 070-536 83 53
E-post: jorgen.hedkvist@gmail.com

Tomas Stridh

DFK P 02

Mobil: 070-333 15 57
E-post: stridh.tomas@gmail.com

Lukas Eriksson

DFK P02

Mobil: 070-340 70 53
E-post: lulle73@gmail.com

Edvin Olsson

DFK P 02 MV

Mobil: 073-804 07 87
E-post: edvin99@icloud.com

Jörgen Didriksson

DFK F 02

Mobil: 070-258 82 68
E-post: didrik70@spray.se

Hanna Eriksson

DFK F 02

Mobil: 072-589 84 44
E-post: hanna.ericsson@jgy.se

Robert Hagelin

DFK Mv F 02

Mobil: 073-370 98 12
E-post: Roberthagelin@me.com